X Ball Sahası ve Oyun Videoları

X Ball Sahası videolarına http://www.youtube.com/user/EVOPAINTBALL adresinden resimlerine https://www.facebook.com/pages/EVO-Paintball/161472670568724?sk=photos_albums adresinden ulaşabilirsiniz.

20 Aug 2013 tarihinde evopaintball tarafindan gönderildi.

X Ball Sahamız

Profesyonel oyuncularımızın oyun oynadığı X Ball sahamız yeni oyuncularını bekliyor.

15 Aug 2013 tarihinde evopaintball tarafindan gönderildi.

İlkem Rehabilitasyon Merkezi Haberlerde

Yaptığımız son etkinlik olan "İlkem Rehabilitasyon Paintball Oynuyor" Haberler.com'da yayınlandı.

http://www.haberler.com/ilkem-rehabilitasyon-evo-paintball-da-4895739-haberi/

02 Aug 2013 tarihinde evopaintball tarafindan gönderildi.

İlkem Rehabilitasyon Merkezi

İlkem Rehabilitasyon Merkezi öğrencileri tekrar bizimle birlikte eğlendi.Kuruluşundan bu yana Down sendromlu, öğrenme güçlüğü çeken vb. rahatsızlıkları olan çocuklara özel eğitim veren İlkem Rehabilitasyon Merkezi'ndeki çocuklara Evo Paintball tarafından ücretsiz oyun oynatılarak çocukların eğitimlerine katkıda bulunuldu.

31 Jul 2013 tarihinde evopaintball tarafindan gönderildi.

Haberlerimiz Yayınlanmaya Devam Ediyor

Evo Paintball olarak Türkiye'de bulunan 3 sahamız ve 210 bayimiz ile yıllardır paintball sporunu tanıtmak hem de ülkemizde yaygınlaşmasını sağlamak için elimizden gelen gayreti göstermekteyiz. İnsanların hem paintball sporunu öğrenmesi, aynı zamanda öğrenirken de eğlenmesini sağlamaktayız. Son olarak bununla ilgili haber sitelerinde çıkan yazılarımızdan birkaç tanesini sizinle paylaşmak isteriz.

http://www.haberler.com/ekip-ruhunu-gelistirmek-isteyenler-paintball-4861238-haberi/

31 Jul 2013 tarihinde evopaintball tarafindan gönderildi.

Yaz Mevsimi Kampanya Mevsimi

Maltepe Dragos Sahamızda 15 Mayıs-30 Haziran tarihleri arasında giriş ücreti 5 lira. Ayrıntılı bilgi için çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. 0216 330 28 91-95

17 May 2013 tarihinde evopaintball tarafindan gönderildi.

Karlı Havalarda Paintballa Devam

Karlı ve soğuk havalarda 2250 m2 kapalı alana sahip Maltepe Dragos sahamızda paintball keyfi devam ediyor.

08 Jan 2013 tarihinde evopaintball tarafindan gönderildi.

Caliente Garden Hotel'deydik

Otel müşterileri için Caliente Garden Legend Hotel Cumhuriyetköy'deydik. Organizasyondan görüntüler için Facebook sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

08 Jan 2013 tarihinde evopaintball tarafindan gönderildi.

Ankara Kızılcahamam'daydık

Bank Asya'nın paintball organizasyonu için Ankara Kızılcahamam'daydık. Organizasyondan görüntüler için Facebook sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

07 Dec 2012 tarihinde evopaintball tarafindan gönderildi.

Ben Bilmem Eşim Bilir Programı

Kanal D de yayımlanan 'Ben Bilmem Eşim Bilir' programı Paintball oyununun çekimleri için EVO Paintball'dan teknik destek aldı. Programdan görüntüler için Youtube ve Facebook sayfalarımıza bakabilirsiniz.

05 Dec 2012 tarihinde evopaintball tarafindan gönderildi.

Turkcell Sarı Kutu Kampanyası EVO'da

Turkcell’liler, “Sarı Kutu Programı” ile Turkcell’de geçirdikleri her gün için puan kazanıyor ve özel program kataloğundan puanlarıyla istedikleri hediyeleri seçebiliyorlar. Sarı Kutu'dan 500 puana EVO Paintball'da 1 kişi giriş ve 150 boya topu alındığı takdirde 2.kişiye giriş ve 150 boya topu hediye edilecektir.

06 Nov 2012 tarihinde evopaintball tarafindan gönderildi.

Village Park Hotel'deydik

Figür Kongre & Organizasyon'un paintball aktivitesi için İstanbul Beykoz Village Park Hotel'deydik. Organizasyondan görüntüler için Facebook sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

11 Oct 2012 tarihinde evopaintball tarafindan gönderildi.

Korupark İstanbul'daydık

Motiva Organizasyon'un paintball aktivitesi için İstanbul Sarıyer Korupark'taydık. Organizasyondan görüntüler için Facebook sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

03 Oct 2012 tarihinde evopaintball tarafindan gönderildi.

Koç Lisesi'ndeydik

Spring Fest 2012 için VKV Koç Özel Lisesi'ndeydik. Organizasyondan görüntüler için Facebook sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

28 Sep 2012 tarihinde evopaintball tarafindan gönderildi.

Miranda Garden Hotel'deydik

Çırağan Palace'ın organizasyonu için İstanbul Polenezköy Miranda Garden Hotel'deydik. Organizasyondan görüntüler için Facebook sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

25 Sep 2012 tarihinde evopaintball tarafindan gönderildi.

İzmit Gölkay Park'taydık

İzmitte düzenlenen Gölkay Park Şenliği'nin paintball aktivitesi için Gölkay Park'taydık. Organizasyondan görüntüler için Facebook sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

21 Sep 2012 tarihinde evopaintball tarafindan gönderildi.

Dragos Sahamız Açıldı

Maltepe Dragos sahil şeridinde bulunan iki katlı sahamız açıldı. 2500 m2 açık alan ve 2500 m2 kapalı alandan oluşan yarı açık yarı kapalı sahamız Ramazan Bayramı'nın 1. gününden itibaren paintball severlerin yeni adresi olacak. Büyüklüğü, tavan yüksekliği ve havalandırma sistemiyle Türkiye'de eşi olmayan sahamızda takımlardan bir tanesi çatı katından oyuna başlayarak alanın alt katındaki diğer ekibe saldırı yapacak. Kapalı alandan başlayan ekip ise savunma yaparak diğer ekibi engellemeye çalışacak.
Alanımızdan görüntüler için foto galeri bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

17 Aug 2012 tarihinde evopaintball tarafindan gönderildi.

Arçelik'in Bolu Fabrikası'ndaydık

Arçelik'in çalışanları için düzenlediği piknik organizasyonu için Arçelik Bolu Fabrikası'ndaydık. Organizasyondan görüntüler için Facebook sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

10 Aug 2012 tarihinde evopaintball tarafindan gönderildi.

Secret Garden'daydık

Yaşar Factoring'in çalışanları için düzenlediği organizasyonlardaki paintball kısmını üstlenmek için İstanbul Secret Garden'daydık. Organizasyondan görüntüler için Facebook sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

01 Aug 2012 tarihinde evopaintball tarafindan gönderildi.

Doğa Tatil Köyü'ndeydik

Borusan Holding'in organizasyonu için Şile Doğa Tatil Köyü'ndeydik. Organizasyondan görüntüler için Facebook sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

27 Jul 2012 tarihinde evopaintball tarafindan gönderildi.

Avcılar Baumax'taydık

Akçalı Boya'nın Permolit ürününün sponsorluğunda yeniden Avcılar Baumax'taydık. Hedefe atış yarışmaları yapılan organizasyondan görüntüler için Facebook sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

25 Jul 2012 tarihinde evopaintball tarafindan gönderildi.

Çerkezköy'deydik

Arçelik'in çalışanları için düzenlediği piknik organizasyonundaki paintball kısmı için Çerkezköy Fabrikası'ndaydık. Organizasyondan görüntüler için Facebook sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

21 Jul 2012 tarihinde evopaintball tarafindan gönderildi.

Kadıköy Anadolu Lisesi'ndeydik

KALİD Talaş Böreği Günü için Kadıköy Anadolu Lisesi'ndeydik. Kurulan stand dahilinde tüm gün yapılan hedefe atışlardan görüntülere ulaşmak için Facebook sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

16 Jul 2012 tarihinde evopaintball tarafindan gönderildi.

Green House Garden Park'taydık

Kalyon İnşaat'ın paintball turnuvası için Şile Green House Garden Park'taydık. Organizasyondan görüntüler için Facebook sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

10 Jul 2012 tarihinde evopaintball tarafindan gönderildi.

İstanbul Erkek Lisesi'ndeydik

SportFest 12 etkinlikleri kapsamındaki paintball turnuvası için İstanbul Erkek Lisesi'ndeydik. 4 gün boyunca süren karşılaşmalardan görüntüler için Facebook sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

01 Jul 2012 tarihinde evopaintball tarafindan gönderildi.

29 Mayıs Üniversitesi'ndeydik

29 Mayıs Üniversitesi öğrencilerinin düzenlediği turnuva için Üsküdar kampüsündeydik. Organizasyondan görüntüler için Facebook sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

28 Jun 2012 tarihinde evopaintball tarafindan gönderildi.

Village Park Otel'deydik

Loreal'in organizasyonu için İstanbul Şile Village Park Otel'deydik. Organizasyondan görüntüler için Facebook sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

22 Jun 2012 tarihinde evopaintball tarafindan gönderildi.

Avcılar Baumax'taydık

Akçalı Boya'nın Permolit ürününün sponsorluğunda Avcılar Baumax'taydık. Hedefe atış yarışmaları yapılan organizasyondan görüntüler için Facebook sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

21 Jun 2012 tarihinde evopaintball tarafindan gönderildi.

Village Park Otel'deydik

Superonline'ın organizasyonu için İstanbul Şile Village Park Otel'deydik. Organizasyondan görüntüler için Facebook sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

18 Jun 2012 tarihinde evopaintball tarafindan gönderildi.

Bolu Abant'taydık

Unilever'in organizasyonu için Bolu Abant'taydık. Organizasyondan görüntüler için Facebook sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

14 Jun 2012 tarihinde evopaintball tarafindan gönderildi.

Sabancı Üniversitesi'ndeydik

SUŞenlik 2012 organizasyonları dahilinde Sabancı Üniversitesi Tuzla Kampüsü'ndeydik. Organizasyonlardan görüntüler için Facebook sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

11 Jun 2012 tarihinde evopaintball tarafindan gönderildi.

Koç Lisesi'ndeydik

Koç Lisesi öğrencilerinin kendi aralarında düzenledikleri turnuva için okulun bahçesine mobil saha kuruldu. Organizasyondan görüntüler için Facebook sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

01 Jun 2012 tarihinde evopaintball tarafindan gönderildi.

Bolu Abant'taydık

W&H Dental'in organizasyonu için Bolu Abant'taydık. Organizasyondan görüntüler için Facebook sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

28 May 2012 tarihinde evopaintball tarafindan gönderildi.

Yeditepe Üniversitesi'ndeydik

2012 Bahar Şenlikleri için Yeditepe Ünivesitesi'ndeydik. Organizasyondan görüntüler için Facebook sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

23 May 2012 tarihinde evopaintball tarafindan gönderildi.

Doğa Tatil Köyü'ndeydik

Acarkent Fen Bilimleri Dershanesi'nin organizasyonu için Şile Doğa Tatil Köyü'ndeydik. Öğrencilerin oyunlarından görüntüler için Facebook sayfamızı ziyaret edebilrsiniz.

24 Apr 2012 tarihinde evopaintball tarafindan gönderildi.

İğneada Resort Hotel'deydik.

Schwarzkopf'un organizasyonu için İğneada Resort Hotel'deydik. Organizasyonda dört farklı Schwarzkopf ürününü temsil eden dört takım aynı anda mücadele etti.
Organizasyondan görüntüler için Facebook sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

20 Apr 2012 tarihinde evopaintball tarafindan gönderildi.

Legend Hotel'deydik

Societe Generale organizasyonu için Cumhuriyetköy Legend Hotel'deydik. Organizasyondan görüntüler için Facebook sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

11 Apr 2012 tarihinde evopaintball tarafindan gönderildi.

Yetenek Sizsiniz Türkiye

'Yetenek Sizsiniz Türkiye' yarışmacılarından Çağın Parmaksız 04.02.2012 tarihinde yayımlanan programda illüzyon gösterisinin parçası olarak paintballa da yer verdi. Gösteri için ekipman desteğini EVO Paintball'dan alan Çağın Parmaksız bu muhteşem performansıyla bir üst tura çıkmayı başardı.

21 Feb 2012 tarihinde evopaintball tarafindan gönderildi.

Monopoly Burger King'de Paintball Hediyesi EVO'da

Burger King'in yeni Monopoly kampanyasının paintball hediyeleri EVO Paintball sahalarında kullanılacak. Kampanya dahilinde Kabataş Vapur İskelesi tapusundan çıkan 10 kişilik bedava paintball oyunu tüm EVO Paintball sahalarında geçerli. Tüm Burger King restoranlarında dağıtılan tapular arasından Kabataş Vapur İskelesi'ni bulmanız yeterli.

07 Feb 2012 tarihinde evopaintball tarafindan gönderildi.

Şile Gardens'daydık

Intermobil'in organizasyonu için Şile Gardens'daydık. Yoğun kar yağışı altında yapılan organizasyondan görüntüler için Facebook ve YouTube sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

16 Jan 2012 tarihinde evopaintball tarafindan gönderildi.

Alemin Kralı

Atv'de yayımlanan 'Alemin Kralı' dizisi Paintball sahnelerinin çekimlerini Beykoz Kaymakdonduran sahamızda gerçekleştirdi. Diziden görüntüler için Facebook ve YouTube sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

09 Jan 2012 tarihinde evopaintball tarafindan gönderildi.

İyi Haftasonları Programı

STV'de yayımlanan 'İyi Haftasonları' programı ekibi paintball sporunu anlatmak için Kartal Aydos sahamızdaydı. Programdan görüntüler için Facebook ve ya YouTube sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

02 Jan 2012 tarihinde evopaintball tarafindan gönderildi.

Beykoz Kaymakdonduran Sahası Yeni Fotoğraflar

Beykoz Kaymakdonduran sahamızdaki restorant ve piknik alanlarının yeni fotoğrafları Facebook sayfamıza eklendi.

08 Dec 2011 tarihinde evopaintball tarafindan gönderildi.

Kartal Sahası Yeni Fotoğraflar

Kartal Aydos sahamızdaki restorant ve piknik alanlarının yeni fotoğrafları Facebook sayfamıza eklendi.

06 Dec 2011 tarihinde evopaintball tarafindan gönderildi.

Haydi Spora Programı Bizimleydi

TRT Spor kanalında yayımlanan 'Haydi Spora' programı ekibi paintball sporunun tüm ayrıntılarının anlatıldığı iki bölüm için Kartal Aydos sahamızdaydı. Görüntüler için YouTube sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

02 Dec 2011 tarihinde evopaintball tarafindan gönderildi.

Böyle Çalışır Programı

TRT Okul kanalında yayımlanan Böyle Çalışır programı ekibi paintball bölümü için EVO Paintball'dan yardım aldı. Görüntüler için Youtube sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

30 Sep 2011 tarihinde evopaintball tarafindan gönderildi.

SpringFest'teydik

Koç Lisesi'nin her yıl düzenlenen festivali SpringFest'te yer aldık. Organizasyondan görüntüler için Facebook sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

28 Sep 2011 tarihinde evopaintball tarafindan gönderildi.

Öğrenci Evi Tatilde

TRT Okul kanalında yayımlanan Öğrenci Evi Tatilde programı ekibi paintball bölümü için EVO Paintball'dan yardım aldı.Programdan görüntüler için Youtube sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

22 Sep 2011 tarihinde evopaintball tarafindan gönderildi.

Saklıköy Country Club'daydık.

Renault'un organizasyonu için Saklıköy Country Club'daydık. Organizasyondan görüntüler için Facebook sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

21 Sep 2011 tarihinde evopaintball tarafindan gönderildi.

Event Garden'daydık.

Sony Ericsson'un organizasyonu için Bahçeköy Event Garden'daydık. Organizasyondan görüntüler için Facebook sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

20 Sep 2011 tarihinde evopaintball tarafindan gönderildi.

Kıyıköy'deydik

Boğaziçi A.Ş.'nin pikniği için Kıyıköy'deydik.Organizasyondan görüntüler için Facebook sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

16 Jul 2011 tarihinde evopaintball tarafindan gönderildi.

Secret Garden'daydık.

Markapon'un pikniği için Yeniköy Secret Garden'daydık.Organizasyondan görüntüler için Facebook sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

13 Jul 2011 tarihinde evopaintball tarafindan gönderildi.

Event Garden'daydık.

Borusan'ın pikniği için Bahçeköy Event Garden'daydık.Organizasyondan görüntüler için Facebook sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

01 Jul 2011 tarihinde evopaintball tarafindan gönderildi.

Saklıköy'deydik

Akyüz Organizasyon'un pikniği için Saklıköy'deydik.Organizasyondan görüntüler için Facebook sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

25 Jun 2011 tarihinde evopaintball tarafindan gönderildi.

Kadıköy Anadolu Lisesindeydik.

KALFEST için 4 gün boyunca Kadıköy Anadolu Lisesi'ndeydik.Organizasyonlardan görüntüler için Facebook sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

16 Jun 2011 tarihinde evopaintball tarafindan gönderildi.

Saklıköy'deydik.

Ay'dan Mice'ın organizasyonu için Saklıköy'deydik.Organizasyondan görüntüler için Facebook sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

13 Jun 2011 tarihinde evopaintball tarafindan gönderildi.

Sabancı Ünivesitesi'ndeydik

2011 Bahar Şenlikleri için Sabancı Üniversitesindeydik.Organizasyondan görüntüler için Facebook sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

27 May 2011 tarihinde evopaintball tarafindan gönderildi.

Işık Ünivesitesi'ndeydik

2011 Bahar Şenlikleri için Işık Üniversitesindeydik.2 gün süren ve turnuva şeklinde yapılan organizasyondan görüntüler için Facebook sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

23 May 2011 tarihinde evopaintball tarafindan gönderildi.

İstanbul Teknik Üniversitesi'ndeydik.

Hayalimi Paylaş Paintball Şenliği için İstanbul Teknik Üniversitesi Ayazağa yerleşkesindeydik.Organizasyondan görüntüler için Facebook sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

12 May 2011 tarihinde evopaintball tarafindan gönderildi.

P&G Turnuvası İçin Abant'taydık

Geçtiğimiz hafta içerisinde 3 gün süren,aynı anda kurulan 2 sahada 4'er takımın mücadele ettiği P&G turnuvası için Bolu Abant'taydık.Organizasyonlardan görüntüler için Facebook sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

09 May 2011 tarihinde evopaintball tarafindan gönderildi.

Kendi Okulumuza Doğru Dizisi Kartal Sahamızdaydı.

STV'de yayımlanan Kendi Okulumuza Doğru dizisi paintball sahnelerinin çekimi için Kartal Aydos'taki sahamızdan yararlandı.Dizideki paintball sahneleri için Youtube sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

14 Apr 2011 tarihinde evopaintball tarafindan gönderildi.

Kartal Sahamızdan Yeni Görüntüler Youtube Sayfamıza Yüklendi

9 Nisan 2011 günü 10.30-12.00 seansına ait görüntüleri seyretmek için youtube sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

12 Apr 2011 tarihinde evopaintball tarafindan gönderildi.

Adab-ı Muaşeret Filmi Kartal Aydos'u Tercih Etti

Adab-ı Muaşeret filmi paintball sahnelerinin çekimleri EVO Paintball Kartal Aydos tesislerinde gerçekleştirildi.Görüntüler için Youtube sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

11 Apr 2011 tarihinde evopaintball tarafindan gönderildi.

Şüphe Dizisinin Setindeydik.

Kanal D'de yayımlanan 'Şüphe' dizisinin 4. bölümündeki paintball sahneleri için EVO Paintball'dan yardım alındı.Görüntüler için Youtube sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

07 Apr 2011 tarihinde evopaintball tarafindan gönderildi.

Facebook Sayfamıza Yeni Fotoğraflar Eklendi.

Kartalkaya'da yapılan VDF organizasyonundan görüntülere ulaşmak için Facebook sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

04 Apr 2011 tarihinde evopaintball tarafindan gönderildi.

Beykoz Sahamızdan Yeni Görüntüler Youtube Sayfamıza Yüklendi

27 Mart 2011 günü 10.30-12.00 seansına ait görüntüleri seyretmek için youtube sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

31 Mar 2011 tarihinde evopaintball tarafindan gönderildi.

Üniversite Şenliklerinin Vaz Geçilmezi EVOMobil

Üniversitelerde şenlik dönemi yaklaşırken EVOMobil kalitesi ile paintball oynamak isteyen üniversitelerin sayısı her geçen gün artıyor. Sizde okulunuzdaki şenliklerde EVOMobil keyfini yaşamak istiyorsanız rezervasyon departmanımız ile en kısa sürede irtibata geçin.

22 Apr 2010 tarihinde evopaintball tarafindan gönderildi.

Kartal Aydos Sahamız Yenilendi

Kartol Aydos'daki tesisimiz siz paintball severlere daha iyi bir hizmet vermek için yenilendi. Yeni tesisin resimlerini kısa süre sonra foto galerimizde bulabilirsiniz.

22 Apr 2010 tarihinde evopaintball tarafindan gönderildi.

TT Net Paintball Turnuvası

TT Net EVOMobil hizmetimiz ile Polonezköy'de paintball ile tanıştı. Çekişmeli maçların yapıldığı turnuvada Call Hunter takımı birinci oldu

18 May 2009 tarihinde evopaintball tarafindan gönderildi.

Sanavol İlaç Doktorlar Turnuvası Kartal Sahamızdaydı

Sanavol İlaç'ın Kartal Sahamızda organize ettiği doktorlar turnuvası olduça çekişmeli maçlara sahne oldu.

27 Mar 2009 tarihinde evopaintball tarafindan gönderildi.

Accor Ticket Aramızdaydı

Accor Ticket çalışanları ilk baharı Beykoz sahamızda paintball oynayarak karşıladı.

27 Mar 2009 tarihinde evopaintball tarafindan gönderildi.

Fatih Kolejindeydik

EVOMobil ekibi geçtiğimiz hafta Fatih Kolejin'deydi tüm hafta süren etkinliklerde sınıflar arası yapılan çekişmeli maçlar izleyenlere heyecanlı dakikalar yaşattı.

27 Mar 2009 tarihinde evopaintball tarafindan gönderildi.

Kendi Okuluma Doğru Aydos Sahamızı Tercih Etti

STV'nin izlenme rekorları kıran dizisi Kendi Okuluma Doğru son bölümdeki aksiyon dolu paintball sahneleri için Kartal Aydos sahamızı tercih etti.

25 Feb 2009 tarihinde evopaintball tarafindan gönderildi.

Fetih Koleji Aramızdaydı

Kartal Aydos sahamız Fetih Koleji 9. Sınıfları arasında geçen çekişmeli paintball turnuvasına ev sahipliği yaptı.

25 Feb 2009 tarihinde evopaintball tarafindan gönderildi.

Fashion TV

Fashion TV 'nin magazin içerikli programı bu hafta Kartal Aydos Sahamızda macera dolu bir çekim yaptı.

25 Feb 2009 tarihinde evopaintball tarafindan gönderildi.

Garanti Bankası Aramızdaydı

Garanti Bankası çalışanları yılın tüm yorgunluğunu Beykoz Tesislerimizde attı. devamı..

31 Dec 2008 tarihinde evopaintball tarafindan gönderildi.

Adidas & Reebok Aramızdaydı

Adidas & Reebok çalışanları her ay yaptıkları geleneksel paintball organizasyonunda Beykoz tesisimizde bu hafta sonu buluştu.

15 Sep 2008 tarihinde evopaintball tarafindan gönderildi.

Conrad Otel Aramızdaydı

Conrad Otel çalışanları tüm haftanın stresini paintball oynayarak attılar.

15 Sep 2008 tarihinde evopaintball tarafindan gönderildi.

MNG Technic Aramızdaydı

MNG Technic çalışanları yoğun bir haftanın yorgunluğunu Beykoz sahamızda paintball oynayarak attı.

01 Sep 2008 tarihinde evopaintball tarafindan gönderildi.

Kar Tutkusu Üyeleri Aramızdaydı

Hafta sonu TourSetter'ın organizasyonu ile Kar Tutkunları paintball ile tanıştı. devamı..

01 Sep 2008 tarihinde evopaintball tarafindan gönderildi.

Twingo Fan Clup Üyeleri Aramızdaydı

Aydos tesisimiz hafta sonu Twingo severleri ağarladı. devamı..

25 Aug 2008 tarihinde evopaintball tarafindan gönderildi.

MARMOK Üyeleri Aramızdaydı

Motorsiklet Clup üyeleri hafta sonu Aydos tesislerimizdeydi. devamı..

20 Aug 2008 tarihinde evopaintball tarafindan gönderildi.

Web Sitemiz Açıldı

Bir "evopaintball.net" franchise'ı olan... devamı..

16 Jul 2008 tarihinde evopaintball tarafindan gönderildi.